Про нас

Центр «ДЕСАНТНИК» є унікальним за своєю структурою заклад, який здійснює свою освітню діяльність за багатьма напрямами, таким як: фізкультурно-спортивний, художньо-естетичний, військово-патріотичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний, соцiально-реабiлiтацiйний.

Нині заклад базується по трьох корпусах, розміщених у мікрорайонах Микільскої та Південної Борщагівки та охоплює більше тисячі семисот вихованців. Найбільшу питому вагу складають гуртки фізкультурно-спортивного напряму. Це і айкідо, і атлетизм оздоровчий, важка атлетика, дзюдо, кікбоксинг, кіокушинкай карате, пауерліфтинг, рукопашний бій, тхеквондо, шахи, самбо, художня гімнастика.

У закладі працюють досвідчені педагоги, серед яких заслужені тренери України, майстри спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України та майстри спорту України, керівники гуртків-методисти. Вихованці Центру постійно беруть участь у змаганнях, конкурсах, фестивалях різних рівнів, де регулярно виборюють призові місця та підвищують свої спортивні розряди.

Усі зали закладу відремонтовані та забезпечені сучасним спортивним обладнанням. Кожен корпус має своє укриття на випадок повітряної тривоги.

Адміністрація закладу

 

Директор – Лук’янчук Ігор Анатолійович

Заступник директора Мілютіна Катерина Олександрівна

Заступник директора з виховної роботи – Вегера Аліна Володимирівна

Заступник директора з адміністративно-господарських питань – Дехтяренко Віктор Іванович

Завідувачка інформаційно-методичним відділом – Дьякова Світлана Юріївна

Методист – Іващенко Володимир Борисович

Методист – Куропятник Олена Семенівна

Методист – Дзівалтовський В”ячеслав Іванович

Голова профспілкового комітету – Кравець Ірина Меметівна