«ДЕСАНТНИК» провів тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 01.09-10.09.2022 р. в ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого відбулися різноманітні заходи, направлені на підвищення рівня безпеки у закладі, профілактику і попередження нещасних випадків усіх учасників освітнього процесу, надання корисної   інформації  для збереження життя та здоров’я  під час військового стану.

Проведено навчання  з актуального нині питання: «Повітряна тривога. Алгоритм дій керівників гуртків, вихованців. Правила поведінки в укритті», які були закріпленні практично під час учбових і не учбових евакуацій в укриття закладу.

Окрім цього, вихованці мали змогу ознайомитися з «Абеткою безпеки», рекомендаціями щодо поведінки у випадках хімічної та радіаційної небезпеки, правил  виживання та гігієни, до медичної допомоги та перевірити свої знання при проходженні онлайн- квесту «Мінна безпека. Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами».

Серед вихованців гуртків проведено конкурс малюнків «Пожежна безпека очима дітей», який показав, що сучасні діти зовсім по іншому  розуміють і бачать  значення пожежної безпеки, виконання  її вимог та правил під час військових дій .

 «Передбачати, запобігати, діяти» – одне з основних гасел Центру «Десантник», тому, що безпека дітей це головне.