Центр «Десантник» провів традиційний щорічний турнір з художньої гімнастики «Зоряне сяйво», під час якого долучився до збору коштів на тепловізор для ЗСУ

На початку осінніх канікул 22.10.23  за організацією ПНЗ ЦВПСВМ «Десантник» на базі ЗЗСО № 83 відбувся традиційний щорічний турнір з художньої гімнастики «Зоряне сяйво»

Вишукане  і яскраве спортивне свято, свято грації та краси зібрало понад 100 талановитих дівчат з команд столиці та області, а також з міст  Бровари, Буча, Пуща-Водиця. Протягом дня спортсменки демонстрували неймовірні елементи з м’ячом, скакалками, булавами, обручом і стрічками.

Господарі турніру - витончені зірочки команди «Perfection» ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» під керівництвом досвідченого тренера Бугайової Оксани вибороли 14 призових місць, з них 6 - найкращий результат в категорії.

І місце - Стецюк Анастасія, Базір Ніка, Деркач Аліна, Продан Ольга, Колеснікова Каріна, Вітьом Анастасія, Кріпакова Мирослава, Велімбовська Вероніка, Сабадаш Поліна, Куцак Соломія, Чубата Емілія, Колінько Даріна.

ІІ місце- Чубата Соломія, Непомняща Анна.

Не втомлюємося дякувати ЗСУ за можливість навчатися, тренуватися, змагатися і перемагати! Завдяки донатам від батьків,  під час проведення турніру  Центр «Десантник»  долучився до збору коштів на тепловізор для 3 взводу 79 Бригади 2 окремого штурмового батальйону. 

Вперед разом до ПЕРЕМОГИ! Ми вміємо перемагати!