Вікторина-гри знавців української мови "Солов`їне шоу по-борщагівськи" за організацією ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» та ЛІЦЕЮ «ЕКО» № 198

Завдяки Збройним Силам України, які щодня боронять нашу землю, маємо змогу проводити осінні канікули активно і з користю. Так, 26 жовтня за організацією ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на базі та за участю Ліцею «ЕКО» № 198 проведено вікторину-гру знавців української мови "Солов`їне шоу по-борщагівськи". Захід проходив в рамках національно-патріотичного проекту "Святошин єднає" з нагоди Дня української писемності та мови за принципом телевізійної гри, що виходила на СТБ.

Команда учнів ліцею «ЕКО» № 198 «Українські солов`ї» та збірна команда спортсменів Центру «Десантник» «Шалені укропи» в ігровій формі прокачували українську мову, відгадуючи діалекти, фразеологізми, прислів`я, слова «перевертні», виступали у ролі «редакторів-рекламістів», знавців українських пісень та, навіть, танців.

Позитивні емоції отримали усі – гравці, ведучі, експерти, почесні гості, вболівальники.

За результатами вікторини-гри перемогу отримала команда «Українські солов`ї» ліцею «ЕКО» № 198, але й спортсмени Центру «ДЕСАНТНИК» показали себе гідно, тому нагороджені були усі. 

Дякуємо за підтримку та за чудові заохочувальні призи для учасників шоу депутату Київської міської ради Олесі Зубрицькій та святошинському меценату, волонтеру Богдану Колодію. Дуже тішить коли влада і громадськість на одній хвилі!

Говоримо українською, думаємо українською, помиляємося українською! Головне – не зупиняємося, бо мова це код нації! Таким було «Солов`їне шоу по-борщагівськи»